Партія УКРОП оголосила про участь Тараса Батенка у виборах мера Львова

Тарас Батенко візьме участь у виборах мера Львова»

Партія УКРОП оголосила про участь Тараса Батенка у виборах мера Львова

Нардеп та співголова депутатської групи «За майбутнє» Тарас Батенко братиме участь у виборах міського голови Львова, які мають відбутися у жовтні. Про це майже за півроку до офіційного старту виборчої кампанії повідомили в партії УКРОП на Львівщині.

«Народний депутат України від Львівщини, лідер депутатської групи «За майбутнє» Тарас Батенко візьме участь у виборах мера Львова», – йдеться у повідомленні партії, поширеному у понеділок, 9 березня.

45-річний Тарас Батенко обраний народним депутатом на позачергових парламентських виборах 2019 року в одномандатному виборчому окрузі № 123 (з центром у Перемишлянах) як самовисуванець, де він отримав підтримку 45,05% виборців, а його найближчий опонент – представник партії «Голос» Тарас Чолій – 15,11%. При цьому Батенко обраний нардепом у цьому окрузі вдруге, хоча балотувався тричі. У 2012 році він поступився депутатським мандатом представнику «Батьківщини» Лідії Котеляк.

У 2014 році Батенко йшов до Верховної Ради як представник «Блоку Петра Порошенка», однак у 2015 році у парламенті вийшов із фракції БПП. У 2018 році був обраний головою партії УКРОП.

Нагадаємо, чергові вибори мера Львова відбудуться 25 жовтня 2020 року. Виборчий процес розпочинається за 50 днів до дня голосування – 5 вересня. За умови, якщо жоден з кандидатів не набере понад 50% голосів виборців, відбудеться другий тур виборів у якому візьмуть участь два найпопулярніших кандидати.

За даними соціологів, станом на початок березня лідером електоральних симпатій серед львів'ян залишається чинний мер міста Андрій Садовий, за якого на виборах мера готові проголосувати 38,2% респондентів. На другій і третій позиції йдуть один з керівників ВО «Свобода» Руслан Кошулинський та екс-голова ЛОДА Олег Синютка, за яких віддати голоси готові 19,1% та 9,4% опитаних відповідно.

Відповідно до нового Виборчого кодексу, який набрав чинності 1 січня 2020 року, застава у місцеві ради зросте майже у 40 разів, порівняно з місцевою кампанією 2015 року. Якщо у 2015 році застава для кандидатів на міського голову Львова становила 28 тис. грн, то у 2020 році становитиме 1 млн 77 тис. грн.


https://zaxid.net/news/