Рада збереться на позачергову сесію 21 липня

Верховна Рада України збереться на позачергову сесію 21 липня

Рада збереться на позачергову сесію 21 липня

Верховна Рада проведе позачергову сесію 21 липня. До порядку денного включено, зокрема, проєкти законів про підтримку виробництва електроенергії з альтернативних джерел та оборонні закупівлі.

Верховна Рада України збереться на позачергову сесію 21 липня

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков у п'ятницю, 17 липня, підписав розпорядження про скликання на 12 годину 21 липня позачергової сесії парламенту. Як йдеться у тексті розпорядження, опублікованому на сайті Верховної Ради, сесію скликають у "зв'язку з пропозицією народних депутатів України".

Серед питань, включених до порядку денного, зокрема, проєкти законів про підтримку виробництва електроенергії з альтернативних джерел, про оборонні закупівлі, зміни до держбюджету на 2020 рік, проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів, проєкти законів про управління відходами, про розвідку, а також щодо визначення суб'єктів, на яких поширюється дія антикорупційного законодавства, щодо підтримки галузі відео- та кіновиробництва, інші питання.

Раніше цього дня Верховна Рада закрила третю сесію. Серед іншого парламент ухвалив постанову "Про утворення та ліквідацію районів", якою реформується субрегіональний рівень адміністративно-територіального устрою України. Цим документом замість наявних в Україні 490 районів створюється 136 укрупнених.

Чергова сесія, четверта сесія українського парламенту має розпочатися 1 вересня. 

DW.COM