Шмигаль записав відеозвернення, у якому закликав українців не подорожувати навіть в межах України

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав українців не подорожувати між містами України.

Шмигаль записав відеозвернення, у якому закликав українців не подорожувати навіть в межах України

Про це він сказав у своєму зверненні, яке опублікував на своїй сторінці в Facebook.

“Кабінет міністрів України ухвалив низку кроків на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони. Вони мають на меті протидію та недопущення поширення коронавірусу в Україні. Сьогодні Україна залишається країною в якій ситуація з коронавірусом розвивається за помірним сценарієм. Кластерів та великих спалахів хвороби у нас на щастя, поки що, не має. Ми робимо все, щоб вони не виникли”, — сказав Шмигаль.

 

Для координації діяльності навколо боротьби з коронавірусом в Україні створено оперативний штаб, який обробляє поточні дані щодо коронавірусу та надає аналітичні висновки, які будуть основою для прийняття рішень на рівні країни.

Він також підкреслив, що з 00:00 понеділка, 16 березня, кордони України для іноземців будуть закриті.

“Ми завжди щиро раді поверненню українських громадян. З 16 березня ми закриваємо пункти пропуску на кордонах та пасажирські сполучення України з іншими країнами. Тому закликаю громадян України, що перебувають за кордоном, найскоріше повернутись додому”, — сказав Шмигаль.

https://rubryka.com/2020/03/15/shmygal-zapysav-videozvernennya-u-yakomu-zaklykav-ukrayintsiv-ne-podorozhuvaty-navit-v-mezhah-ukrayiny/