Спортсмени розкритикували МОК за рішення не скасовувати Олімпіаду у Токіо

Рішення не скасовувати ігри «нерозумне і безвідповідальне, з огляду на положення людства

Спортсмени розкритикували МОК за рішення не скасовувати Олімпіаду у Токіо

Міжнародний Олімпійський Комітет зазнав критики з боку спортсменів у зв'язку з рішенням не скасовувати літню Олімпіаду у Токіо, незважаючи на пандемію нового коронавірусу.

Рішення не скасовувати ігри «нерозумне і безвідповідальне, з огляду на положення людства

Позиція канадської хокеїстки Гейлі Уікенгайзер, володарки чотирьох золотих медалей і членкині МОК

 

У середу у ході телеконференції з представниками регіональних олімпійських комітетів і спортивних організацій глава МОК Томас Бах заявив, що не планує скасовувати Олімпіаду в Токіо, яка повинна пройти, як і планувалось раніше, з 24 липня по 9 серпня.

Чотириразовий чемпіон з веслування британець Метью Пінсент в своєму «Твіттері» піддав критиці позицію Баха і закликав МОК скасувати ігри. За словами спортсмена, рекомендації залишатися вдома «не сумісні зі спортивними тренуваннями, переїздами і зосередженістю, яких вимагає від спортсменів майбутня Олімпіада».

Matthew Pinsent@matthewcpinsent

I’m sorry Mr Bach but this is tone deaf. The instinct to keep safe (not to mention obey govt instructions to lock down) is not compatible with athlete training, travel and focus that a looming Olympics demands of athletes, spectators organisers etc Keep them safe. Call it off. https://twitter.com/danroan/status/1240329472211025920 …

Dan Roan@danroan

“We still have more than 4 months to go” says IOC supremo Thomas Bach in in-house tv interview after speaking with 200+ athletes about coronavirus impact on Tokyo2020. But admits he was “confronted with many questions concerning qualification system and restrictions in place“

Вбудоване відео

366

Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційність

Про це говорять 138 осіб

В аналогічному ключі висловилися і інші видатні олімпійці. Так, канадська хокеїстка Гейлі Уікенгайзер, володарка чотирьох золотих медалей і членкиня МОК, зараз навчається на лікаря, в середу написала в «Твіттері», що рішення не скасовувати ігри «нерозумне і безвідповідальне, з огляду на положення людства».

Hayley Wickenheiser@wick_22

I’ve given this a lot of thought, and over the past few days my perspective has changed. I was voted to represent and protect athletes. As an IOCAC member, 6x Olympian and Medical doctor in training on the front lines in ER up until this week,these are my thoughts on @Olympics :

Переглянути зображення у ТвіттеріПереглянути зображення у Твіттері

2 273

 · Pickering, Ontario

Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційність

Про це говорять 791 осіб

Через пандемію коронавірусу Олімпійські асоціації по всьому світові відклали чи скасували кваліфікаційні змагання для Олімпіади в Токіо.

 

VOA