В Ізраїлі вводять локдаун у вихідні через коронавірус

Уряд Ізраїлю ввів локдаун по вихідним через різке зростання кількості нових заражень COVID-19

В Ізраїлі вводять локдаун у вихідні через коронавірус

Уряд Ізраїлю ухвалив рішення ввести локдаун у вихідні дні через різке зростання кількості заражень коронавірусом. З вечора п'ятниці до ранку неділі не працюватимуть ТРЦ, магазини, ринки, музеї та туристичні пам'ятки.

Уряд Ізраїлю ввів локдаун по вихідним через різке зростання кількості нових заражень COVID-19

Уряд Ізраїлю на засіданні у п'ятницю, 17 липня, ухвалив рішення про нові жорсткі обмеження (локдаун) у всій країні під час кожних вихідних, що тривають з вечора п'ятниці до заходу сонця у суботу.

Відтепер у вихідні будуть зачинені усі торгово-розважальні центри, магазини, бібліотеки, ринки під відкритим небом, музеї, бібліотеки та туристичні пам'ятки. Також не можна буде відвідувати пляжі. Винятками у цьому переліку стали продовольчі магазини та аптеки. Утім, обмежень на пересування не буде. Уряд Ізраїлю не повідомив, коли зніме ці обмеження, зазначає агентство новин dpa.

Уряд також продовжив та розширив довгострокові обмеження. Зокрема, спортзали та фітнес-клуби знову будуть зачинені, а ресторани і кафе з наступного вівторка зможуть працювати лише на винос або в режимі доставки. 

Нові обмеження мають на меті "запобігти загальній зупинці роботи у світлі різкого зростання захворюваності на коронавірус", пояснили в уряді країни. Утім, нові обмеження ще має схвалити парламент.

Ці заходи різко розкритикували опозиційні політики. А місцеві ЗМІ пишуть про те, що деякі власники ресторанів погрожують не дотримуватися нових норм.

За останню добу в Ізраїлі повідомили про 1862 нові випадки зараження коронавірусом, напередодні цифра була не набагато нижчою. У травні під час дії жорстких обмежень в Ізраїлі фіксували вкрай мало нових випадків зараження, утім з липня їхня кількість почала стрімко зростати . Минулого тижня запровадили локдаун у кварталах п'яти міст країни, серед яких і Єрусалим.

Згідно з останніми даними Університету Джонса Хопкінса, загальна кількість зафіксованих випадків в Ізраїлі становить понад 46546, померли 387 людей з коронавірусом, а понад 20,5 тисяч пацієнтів одужали. 

DW.COM