Західна Україна: СБУ відкрила справу через повені

СБУ відкрила справу через повені на Західній Україні за статтею "екоцид"

Західна Україна: СБУ відкрила справу через повені

СБУ відкрила справу через повені в західних областях України за статтею "екоцид". Розслідування стосується можливої бездіяльності посадовців різних органів влади.

    

СБУ відкрила справу через повені на Західній Україні за статтею "екоцид"

Служба безпеки України повідомила у п'ятницю, 26 червня, що відкрила справу через повені на території західних областей Україні за статтею "екоцид". "Розслідування стосується можливої бездіяльності посадовців різних органів влади, відповідальних за природоохоронні заходи, а також незаконне ведення господарства", - йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

СБУ передала в органи прокуратури матеріали щодо незаконної вирубки лісів, неналежного здійснення лісогосподарської і природоохоронної діяльності уповноваженими особами на території західних областей України.

Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, жертвами повеней у західних областях України стали троє людей, ще одну людину вважають зниклою безвісти. Зруйновано десятки мостів та сотні кілометрів доріг, підтоплено тисячі будинків.

dw.com