Італійський уряд поширив карантин на всю країну

Карантин запроваджений на всій території Італії

Італійський уряд поширив карантин на всю країну

Люди мають утриматися від всіх поїздок, окрім поїздок на роботу та в надзвичайних ситуаціях, заявив прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте. Всі публічні заходи в країні скасовані.

Карантин запроваджений на всій території Італії

Уся територія Італії з вівторка, 10 березня, перебуватиме в карантині. Про це ввечері 9 березня оголосив прем'єр-міністр країни Джузеппе Конте. За його словами, тепер не буде окремої "червоної зони" в північних регіонах, які були ізольовані напередодні, і вся країна перебуватиме в однакових умовах.

По всій країні до 3 квітня зачинені усі школи та університети. Усі публічні заходи заборонені, однак транспорт працюватиме у звичайному режимі. Також уряд скасував на цей преіод часу всі спортивні події, зокрема призупинив чемпіонат Італії з футболу.

Конте наголосив, що зараз правильним рішенням для всіх громадян буде залишатися вдома. За його словами, люди мають утриматися від будь-яких поїздок, виключенням має стати лише поїздки на роботу та у надзвичайних ситуаціях. "Наші звички повинні змінитися, змінитися зараз. Ми всі повинні відмовитися від чогось на благо Італії", - наголосив прем'єр.

Станом на 9 березня Італія посідає друге місце у світі після Китаю за кількістю інфікованих на коронавірус - 9172 особи, а також за кількістю смертельних випадків - 463.

 

dw