Коронавірус дійшов до Миколаєва

До хворих з підозрою на COVID-19 мають виїжджати спеціально обладнані швидкі

Коронавірус дійшов до Миколаєва

В Україні за добу зафіксовано 308 нових випадків COVID-19. Такі дані дає Центр громадського здоров'я на ранок 11 квітня.

Перші випадки вірусу виявили у Миколаєві. Про це на брифінгу у Києві повідомив заступник міністра охорони здоров'я Олег Ляшко.

"У нас вже немає жодної області, в якій не зафіксовано випадків коронавірусної хвороби. Сьогодні перших два випадки зафіксовані в Миколаївській області. Безпосередньо в Вознесенському районі, у людей, які повернулися з Польщі. Вони не увійшли в статистику за попередню добу, але тільки що повідомили, що випадки є", - зазначив пан Ляшко.

 

Загалом же в країні є 2 511 лабораторно підтверджених випадки коронавірусної хвороби. Приріст підтверджених випадків коронавірусної хвороби за минулу добу становить 13%.

Внаслідок ускладнень, викликаних коронавірусом, померли 73 людини, з них 32 чоловіка та 41 жінка. Серед померлих переважають люди віком від 50-ти років (86,3%).

79 людей вже одужали, повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі, повідомляють у Центрі громадського здоров'я України.

 

У Києві вже 396 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед киян, що захворіли за минулу добу - 5 медиків.

У Кіровоградській області COVID-19 знайшли у 43 медичних працівників.

Обмежать пересування на вихідних

Як Україна буде виходити з карантину. Версії преси й владиКопирайт изображенияУНІАН

У деяких областях Західної України цими вихідними запроваджують особливий режим пересування.

На Волині з 13:00 суботи до 06:00 понеділка людей попросили не виходити з дому та придбати необхідні продукти та ліки заздалегідь.

Такі обмеження запроваджують не вперше - минулими вихідними вони діяли зокрема у Тернопільській і Чернівецькій областях.

Пропустити Youtube допис , автор: BBC News Україна

Увага: інші сайти можуть містити рекламу

Кінець Youtube допису , автор: BBC News Україна